plener Malta

Sesja plenerowa na Malcie

Sesja plenerowa na Malcie

Justynę i Michała możecie kojarzyć z sesji narzeczeńskiej , którą zrobiliśmy w Wielkiej Brytanii. Na sesję plenerową wybraliśmy się na Maltę oraz pobliską wyspę Gozo. Wesele Justyny i Michała odbyło się 20 października i kilka dni później lądowaliśmy na Malcie. Pogoda była idealna na zdjęcia. Dwadzieścia kilka stopni w cieniu na koniec października można tylko sobie wymarzyć.

Pierwszego dnia naszej wyprawy postanowiliśmy popłynąć na malowniczą wyspę Gozo.  Poruszaliśmy się głównie po mniej zaludnionych miejscach. Mimo, że październik to nie jest szczyt sezonu na Malcie to turystów nie brakowało. Dzikie plaże, skalne urwiska i wiatr we włosach to w skrócie to co nas urzekło pierwszego dnia.

Kolejny dzień to już sama Malta. Z samego rana ruszyliśmy na zdjęcia aby wąskie uliczki stolicy Malty obejść zanim zacznie się turystyczny szał. Po porannym spacerku pięknymi uliczkami Valletty pojechaliśmy do Birgu alby móc podziwiać panoramę na stolicę Malty. Czas szybko leciał i trzeba było pilnować godziny aby samolot powrotny nam nie uciekł. To był bardzo miło spędzony czas ze wspaniałymi ludźmi. Polecam Maltę na urlop jak i na sesje zdjęciowe.

Chcecie przeżyć wspaniałą przygodę i mieć z niej pamiątkę na całe życie? Napiszcie do mnie a znajdziemy wspólnie fajne miejsce na sesję zagraniczną. Nie zapłacicie za nią więcej niż za plener w Polsce 😉

3 thoughts on “Sesja plenerowa na Malcie

  1. Cudowne zdjęcia, ogromy talent fotograficzny! Oby tak dalej! Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!

  2. Piękna Malta i Gozo! Odwiedzona prywatnie, może jeszcze się uda zawodowo… Z fajnych miejsc na zdjęcia ślubne mogę polecić również malutką wysepkę Comino (po polsku chyba Kemmuna?), gdzie można znaleźć dzikie plaże. Na zdjęciach widzę jeszcze cytadelę w Victorii natomiast brakuje Mdiny w centrum wyspy – dawnej stolicy kraju. Dużo łatwiej tam o ciszę w przeciwieństwie do Valetty, chociaż ona również nie wydaje się bardzo zatłoczona. Szkoda również, że już nie jeszcze stare klimatyczne autobusy, które kilkanaście lat temu były swoistym symbolem Malty. Piękne zdjęcia! Pozdrawiam z Rzeszowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *