Ogla & Mateusz – Mazurski Dwór

Ogla & Mateusz – Mazurski Dwór

Mazurski Dwór odkryłem właśnie na weselu Olgi i Mateusza. Od początku zakochałem się w tym miejscu <3 Setki metrów kwadratowych zieleni a w śród nich przeszklony namiot z pięknymi żyrandolami i cudownym sufitem. Jak by tego było mało to obok namiotu stoi stary budynek z hotelem i restauracją i oszałamiająco ładnymi pokojami. W tych właśnie pokojach Olga i Mateusz przygotowywali się do swojego ślubu.

Sala weselna Mazurski Dwór zaskoczył mnie pozytywnie jeżeli chodzi o jedzenie. Było smacznie a większość dań gorących znajdowała się na Szweckim stole. Pozwoliło to na porządek na stołach gości jak i zmniejszenie do minimum czasu potrzebnego na wydanie potraw. Warto również pochwalić Dorotę z firmy Zupełnie Inna Kwiaciarnia za dekoracje kwiatami namiotu weselnego. Inną ważną firmą mocno zapracowaną na tym przyjęciu weselnym był drink bar "Przystanek Bar". Do późnych godziny serwował on zimne drinki i kolejna mało kiedy malała.

Wróćmy jeszcze do samego ślubu, który odbył się w Olecku w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego. Kościół dość wymagający dla fotografa a to ze względu na witraże, które zafarbowywały wszystkich gości na zielono. Trochę pracy musiałem włożyć w odzyskanie naturalnych kolorów 😉