Blog fotografa ślubnego

25 września 2022

Dworek w Brzóskach – Dorota & Sebastian – Dj Kuba Pilat

Przychodzi taki czas, że ilość zapytań o jakiś reportaż z tego roku przekracza możliwości wymigiwania się i trzeba coś pokazać 😉
Padło na Dorotę i Sebastiana, którzy świetnie bawili się w Dworku w Brzóskach. Pisząc o zabawie nie mogę nie wspomnieć o osobie, która wspaniale poprowadziła to wesele a mianowicie był to Dj Kuba Pilat 

5 lipca 2022

Stajnia Sowlany – Ania & Zbyszek – ślub plenerowy i wesele

Stajnia Sowlany to główne miejsce akcji tego dnia a w rolach pierwszoplanowych wystąpili Ania i Zbyszek. Miejsce to leży na uboczu zaledwie kilka kilometrów od Białegostoku. Cisza i spokój pozwala zapomnieć o miejskim zgiełku. Główna sala „Kwiatowa” może pomieścić do 160 osób.

30 sierpnia 2021

Małgorzata & Karol – Rezydencja Protasy

Piękny widok na miasto i duży balkon sprzyjał ciekawym kadrom. Jak się jeszcze okazało, że dwóch dobrych kolegów młodego będą świadkować to stało się jasne, że to będzie ciekawy dzień.

26 sierpnia 2020

Aleksandra & Adrian – Dwór Afrodyta – luksusowa sala pod Warszawą

Aleksandra & Adrian – Dwór Afrodyta – luksusowa sala pod Warszawą Witam wszystkich na pierwszym reportażu w 2020 roku!! Jest końcówka sierpnia i kilka wesel już mam za sobą.

19 sierpnia 2019

Paulina & Krystian – Sala Weselna Łapińscy w Łomży

Najładniejszy kościół w Łomży czyli Św. Brunona, najlepsza sala i do tego wesele z DJ. Jeszcze, żeby Młoda Para była mega w sobie zakochana i się nie stresowała to już będzie pełnia szczęścia.

4 sierpnia 2019

Sesja ciążowa – brzuszkowa

Marka i Monikę znałem dużo wcześniej. Napisali do mnie z zapytaniem czy znajdę czas na sesję brzuszkową i nie odpuszczą jak im nie zrobię 😉

7 lipca 2019

Sesja narzeczeńska – Monika i Krystian

Sesja narzeczeńska Moniki i Krystiana odbyła się w okolicach miejscowości Kiermusy. Monika to szczęściara i to nie tylko dlatego, że ma Krystiana u swego boku 😉

11 lutego 2019

Sesja plenerowa na Malcie

Justynę i Michała możecie kojarzyć z sesji narzeczeńskiej , którą zrobiliśmy w Wielkiej Brytanii. Na sesję plenerową wybraliśmy się na Maltę oraz pobliską wyspę Gozo.

8 października 2018

Aleksandra & Łukasz – Hotel Atlanta Jeżewo

Sezon ślubny 2018 powoli zmierza ku końcowi więc czas na publikację na blogu. Na pierwszy ogień idzie ślub i wesele Oli i Łukasza. Ich ślub odbył się 8 września 2018 roku.