Aleksandra & Łukasz – Hotel Atlanta Jeżewo

Aleksandra & Łukasz - Hotel Atlanta Jeżewo

Sezon ślubny 2018 powoli zmierza ku końcowi więc czas na publikację na blogu. Na pierwszy ogień idzie ślub i wesele Oli i Łukasza. Ich ślub odbył się 8 września 2018 roku w kościele pod wezwaniem Trójcy Przenajświętrzej w Zambrowie. Do śluby Łukasz przygotowywał się w Łomży a Ola w Zambrowie - oboje w rodzinnych domach. Ola ubrana była w przepiękną koronkową suknię od Violi Piekut a nad makeupem czuwała Paulina Łażewska Make Up.

Z treści kazania mogłem wywnioskować, że mszę świętą odprawił bliski znajomy. Przez większą część mszy Ola i Łukasz uśmiechali się do siebie słysząc ciekawe historie z nimi związane 😉 Po pięknej Ceremonii młoda para udała się do Jeżewa, gdzie odbyła się ich zabawa weselna. To w tej miejscowości mieści się nowoczesny hotel połączony z salą weselną. Nie po raz pierwszy było mi dane tam pracować i zawsze chętnie wracam do tego miejsca. Para Młoda doskonale zadbała o swoich gości zatrudniając do prowadzenia wesela zespół Show Band. Zespół spisał się idealnie co zresztą widać na kadrach z zabawy. Goście idealnie wyczuli klimat biesiady i wspólnie bawili się razem z zespołem 😉 Sala weselna Hotel Atlanta też zasługuje na pochwałę. Wszystkie dania wjechały na czas i były ekspresowo wydawane 😉

O&Ł nie zapomnieli o kolejnej pamiątce poza zdjęciami a mianowicie o filmie. Zatrudnili do jego wykonania dobrze mi znaną firmę JMV, z którą niejednokrotnie mogłem współpracować na zleceniach ślubnych. To zawodowcy w swoim fachu i dobrze mi się z nimi pracuje.