Dj na wesele Białystok – TOP 10 najlepszych prezenterów muzycznych z Podlasia

Jako, że już kilka lat zwiedzam parkiety taneczne ze swoim aparatem w ręku to mogę powiedzieć kilka rzeczy na temat doboru oprawy muzycznej na weselu. W żadnej części Polski nie ma tak wysokiego poziomu prezenterów muzycznych jak w Białymstoku. Wierzcie mi, że byłem na różnych weselach w różnych częściach kraju i wiem co piszę 🙂 Uznani za jednych z najlepszych w kraju mogą się uczyć od TOP 6 z Białegostoku. Oczywiście poza tą szóstką jest cała masa innych dobrych DJ ale to jest moja lista Top 6!!

Dlaczego wybrałem właśnie te osoby? Każda z nich to indywidualność. Zawsze uśmiechnięci i gotowi do pracy. Kiedy trzeba to zabawni, kiedy trzeba to poważni. Zawsze dający z siebie 100%.

Sprzęt, który posiadają to najwyższa półka. Stale nadążają za zmieniającymi się trendami. Posiadają profesjonalne oświetlenie idealnie zgrane z muzyką. Mnóstwo zabaw i gadżetów, które nie pozwolą na nudę w tak ważnym dla Was dniu.

Chcecie poznać - najlepszych DJ w Białymstoku?

  • Dj Wojtek Grodzki
  • Dj Paweł Bałtyk
  • Dj Krzysztof Cj
  • Dj Adam Jurkowski
  • Dj Leszek Grzegorczyk
  • Dj Kuba Pilat
Wojciech Grodzki

DJ Wojciech Grodzki

FacebookInstagram

Paweł Bałtyk

DJ Paweł Bałtyk

FacebookInstagram

Adam Jurkowski

DJ Adam Jurkowski

FacebookInstagram

Krzysztof CJ

DJ Krzysztof CJ

FacebookInstagram

Kuba Pilat

DJ Kuba Pilat

FacebookInstagram

Leszek Grzegorczyk

DJ Leszek Grzegorczyk

FacebookInstagram

No dobra... Miała być Top6 a wyjdzie Top10. Mała aktualizacja mojej listy na rok 2024!
Do zacnego grona dołączają:

  • Dj Karol Kunikowski
  • Dj Michał Świrydowicz
  • Dj Robert Suchowierski
  • Dj Konferansjer Michał Ejsmont
Karol Kunikowski

DJ Karol Kunikowski

FacebookInstagram

Kuba Pilat

DJ Robert Suchowierski

FacebookInstagram

Dj Michał Świrydowicz

DJ Michał Świrydowicz

FacebookInstagram

Kuba Pilat

DJ Konferansjer Michał Ejsmont

FacebookInstagram

Jeśli nie macie jeszcze wybranej sali weselnej to przygotowałem dla Was zestawienie najlepszych sal weselnych na Podlasiu

Macie jakieś pytania czy chcecie zasięgnąć mojej opinii na temat sali weselnej czy prezentera muzycznego to piszcie śmiało

 

ZAPROŚ NA SWOJE WESELE NAJLEPSZEGO DJ-A!

Twój dzień wymarzonego wesela potrzebuje doskonałej oprawy muzycznej, która porwie wszystkich gości do tańca i zapewni niezapomniane wspomnienia. Oto dlaczego powinieneś wybrać naszego najlepszego DJ-a:

Profesjonalizm: DJ tu wymienieni to doświadczeni profesjonaliści, którzy doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania klientów. Posiadają szeroki repertuar muzyczny i umiejętności dostosowania się do różnorodnych gustów muzycznych.

Zróżnicowany repertuar: Oferują szeroki wybór muzyki, obejmujący wszystkie gatunki muzyczne - od klasycznych przebojów po najnowsze hity.  DJ zadba o to, aby każdy znalazł coś dla siebie na parkiecie.

Doskonałe nagłośnienie i oświetlenie: Dysponują profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym, który zapewni doskonałą jakość dźwięku i niepowtarzalną atmosferę na Twoim weselu.

Indywidualne podejście: DJ jest otwarty na propozycje i sugestie klientów. Przedstaw swoje preferencje muzyczne, a DJ zadba o to, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Doskonałe prowadzenie imprezy: DJ nie tylko zapewni świetną muzykę, ale także poprowadzi imprezę, dbając o odpowiednią atmosferę i energię na parkiecie przez całą noc.